girisimcisensin.com’a Startup Hukuku Desteği

0
168

Henüz yayın hayatının başında olan girisimcisensin.com’a kendisi gibi yeni bir girişim olan startuphukuku.com‘dan destek geldi.

Okan ŞENCAN ve Erdem Mümtaz HACIPAŞAOĞLU tarafından yayın hayatına başlayan Startup Hukuku, girişimcilik ekosisteminden gelen iki hukukçunun çıktığı bir yolculuk. Yarattıkları bu melez hukuk dalı, hem avukat, hem yatırımcı, hem de girişimci gözüyle süreçlere geniş bir bakış açısı sağlamaktadır. Ekosistemdeki paydaşların hukuken bilmesi gereken detayları makale, röportaj ve vaka çalışması şeklinde irdelemekte olan Startup Hukuku, danışmanlık çözümleri de sunmaktadır.

startup-hukuku-anastartuphukuku.com Ne Yapıyor?

  • Düzenli olarak startup kuracaklara yönelik hukuki rehberler hazırlıyor.
  • Girişimcilik ekosistemine ilişkin güncel gelişmeleri hukuki yönüyle irdeliyor.
  • Hukuk ve girişimcilik kavramlarını tanımlıyor.
  • Avukat ve girişimcilerle röportajlar gerçekleştiriyor.

startuphukuku.com adresinde yayımlanan makaleleri, uzman görüşlerini, röportajları girisimcisensin.com takipçileri ile paylaşacağımızı ve startuphukuku.com kurucuları Okan ŞENCAN ve Erdem Mümtaz HACIPAŞAOĞLU’na sitemize vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerimizi iletiriz.

PAYLAŞ
Önceki YazıRekabetçi Sektörler Programı Yeni Dönem Destekleri
Sonraki YazıŞahıs Şirketi mi Sermaye Şirketi mi ? Hangi Şirket Türü ?
Editör
girişimcisensin.com, hemen hemen her sektörden her girişimcinin bilmeye ihtiyaç duyduğu gelişmeleri, Ulusal ve Uluslararası etkinlikleri / yarışmaları, sektörü ile ilgili ihtiyaç duyduğu destek, hibe ve teşvikleri, sektörel trendleri ve durum analizlerini, uygulanabilecek yeni iş fikirlerini, ilham alınabilecek başarı ve başarısızlık hikâyelerini toplumumuz için faydalı olabilecek sosyal girişimcilik projelerini takipçilerine sunuyor. Kosgeb, iş planı, işgem, iş geliştirme merkezi, kredi, hibe, haber, girişimci, girişimcilik, proje, yatırım, eğitim, sosyal sorumluluk, yeni projeler, iş fikirleri, ab hibeleri, avrupa birliği destekleri, kosgep, sosyal girişimcilik, yeni iş fikirleri etiketleri ile ilgili haberleri sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here