Rekabetçi Sektörler Programı Yeni Dönem Destekleri

0
84

Rekabetçi Sektörler Programı’nın yeni dönem destekleri, 12 Ekim tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek bir toplantıyla tanıtılacak.

rekabetci-sektorler-programiİmalat sanayinde değer zinciri oluşturacak bir proje fikriniz mi var? Turizmin gelişimine kapasite geliştirme planlarınız mı var?

Rekabetçi Sektörler Programı yeni döneminde, imalat sanayi, yaratıcı endüstriler, Ar-Ge, teknoloji transferi gibi bir çok alanda valilikler, belediyeler, kalkınma ajansları, ihracatçı birlikleri, meslek örgütleri, üniversiteler, organize sanayi bölgeleri, kuluçka merkezleri, teknoloji geliştirme bölgeleri ve bu konularla ilgilenen dernek ve vakıflar tarafından geliştirilecek projelere toplam 405 milyon Avro destek sağlamaya hazırlanıyor.

Programın yeni dönem destekleri, 12 Ekim tarihinde İstanbul‘da gerçekleşecek bir toplantıyla tanıtılacak. Tanıtım toplantısında, yeni dönem desteklere yönelik proje geliştirilmesi, projelerin seçim ve uygulama süreçleri gibi konular hakkında bilgi sunulacak.

Katılım formuna https://goo.gl/forms/5xT8lTbYPONly5752 adresinden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki Yazı14. Bayim Olurmusun Fuarı Başlıyor
Sonraki Yazıgirisimcisensin.com’a Startup Hukuku Desteği
Editör
girişimcisensin.com, hemen hemen her sektörden her girişimcinin bilmeye ihtiyaç duyduğu gelişmeleri, Ulusal ve Uluslararası etkinlikleri / yarışmaları, sektörü ile ilgili ihtiyaç duyduğu destek, hibe ve teşvikleri, sektörel trendleri ve durum analizlerini, uygulanabilecek yeni iş fikirlerini, ilham alınabilecek başarı ve başarısızlık hikâyelerini toplumumuz için faydalı olabilecek sosyal girişimcilik projelerini takipçilerine sunuyor. Kosgeb, iş planı, işgem, iş geliştirme merkezi, kredi, hibe, haber, girişimci, girişimcilik, proje, yatırım, eğitim, sosyal sorumluluk, yeni projeler, iş fikirleri, ab hibeleri, avrupa birliği destekleri, kosgep, sosyal girişimcilik, yeni iş fikirleri etiketleri ile ilgili haberleri sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER